העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

אטרקציה חדשה נופי ישראל בתלת

נופי המדינה ממעוף הציפור בטכנולוגיה חדשנית

clock-icon 1 דקות קריאה

לראשונה בישראל - נופי ישראל בטכנולוגיית תלת מימד

מיני ישראל משיק את אולם המיני מקס התלת מימדי הראשון בעולם, 3DISCOVERING ISRAEL, בו מוקרן בבכורה עולמית הסרט - "ישראל במימד אחר"- המציג את נופי ישראל בטכנולוגית תלת מימד

מיני ישראל, פארק ה- אטרקציות לילדים  ולכל המשפחה המוביל במדינה, השיק סרט תלת מימד ראשון מסוגו בישראל המציג את נופי המדינה ממעוף הציפור והכל בטכנולוגיה חדשנית שרק לאחרונה נכנסה לשימוש בעולם. על פיתוח האטרקציה אמונה החברה האמריקאית XPAND, הנחשבת למובילה בעולם בתלת מימד ומחזיקה מעל ל – 3,000 בתי קולנוע תלת מימד מסביב לעולם.

 הסרט, ישראל במימד אחר, מציג את מדינת ישראל כפי שלא ראיתם אותה מעולם: יפה, סוערת ומלאת חיים. הסרט הופק וצולם על ידי חברת אלבטרוס המתמחה בצילומי אוויר והם כוללים חלקים רבים מהמדינה, החל מהר החרמון בצפון, דרך תל אביב ומישור החוף וכלה בים המלח.

הסרט כולל צילומי ארכיון נדירים אשר הומרו לסצנות תלת ממדיות בטכנולוגיה חדשנית המעניקה לסרט ערך מוסף שקשה לתאר במילים. הסרט מלווה באפקטים מיוחדים המותקנים באולם המעניקים לצופה חוויה רב חושית אשר משלימה את הביקור במיני ישראל.

 בהפקת הסרט והאולם הושקעו קרוב לשני ממיליון שקלים והוא מהווה פריצת דרך טכנולוגית. זו הפעם הראשונה בעולם בה יוכלו אנשים לצפות בצילומי ארכיון נדירים של ארץ הקודש בתלת מימד באולם המינימקס שכשמו, נבנה על מנת להעצים את חוויית הצפייה התלת מימדית. הצופים בסרט יעברו חוויה שונה ומרגשת שלאחריה לא יראו את ישראל באותו אור כבעבר.

 כאמור, על מנת להקרין את הסרט הוקם בפארק קולנוע מינימקס תלת מימד הכולל מערכות אודיו ווידאו מהמתקדמות בעולם. 

הסרט משלים את חווית הביקור בפארק בכך שהוא מציג את הדגמים ומקורם בתלת מימד מרהיב המסייע למבקרי הפארק לחזות בישראל מזווית ייחודית נוספת ובנוסף בכל שבת וחג תוכלו למצוא פעילויות לילדים מגוונות , עדכונים שוטפים כל שבוע באתר האינטרנט של מיני ישראל .

 אודות מיני ישראל

איפה תוכלו לחרוש את כל הארץ בשעתיים באווירה קסומה ופסטוראלית? מאוירת הקדושה של ירושלים עוברים לחמימות המדברית ולסיפור המרתק על מצדה ובתוך דקות נמצאים בעיר ללא הפסקה - חוויה כזאת  מתאפשרת רק במקום אחד - פארק מיני ישראל.

מאות דגמים של מבנים ונופים, הכול חי ונושם עם מודלים דינאמיים המשלבים קולות וצלילים.

בין המודלים וסביבם שזורות דמויות זעירות בסצנות שובות לב המתארות את ההווי, התרבות וחיי היומיום של התושבים בארץ והכול בתפאורה של צמחיה ננסית ארץ ישראלית שפותחה במיוחד עבור הפארק. למי שחושק בחוויה רומנטית מוצעים הסיורים הליליים תחת כיפת השמיים השטופה בכוכבים בשילוב תאורת לילה מרהיבה. פארק מיני ישראל הוא לא רק אטרקציה מדהימה למשפחות, ליחידים ולקבוצות אלא גם פלטפורמה חינוכית למגוון נושאים הקשורים בישראל: היסטוריה, גיאוגרפיה, אדריכלות, אתרים קדושים, צורות התיישבות, תעשיה, צמחיה ועוד.