העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

גני אירועים ליד הים: מה מציעים לנו

יש משהו במראה אל הים, בשקיעה או שלא, שעושה לנו את זה. ולא רק לנו: מסתבר שגני אירועים לאירועים ליד הים הם מהפופולריים ביותר בישראל

clock-icon 1 דקות קריאה

יש משהו במראה אל הים, בשקיעה או שלא, שעושה לנו את זה. ולא רק לנו: מסתבר שגני אירועים לאירועים ליד הים הם מהפופולריים ביותר בישראל

 

אין ספק, גני אירועים ואולמות אירועים ליד הים הם בעלי כח משיכה ואטרקטיביות גבוהים. לישראלי הממוצע אין שום צורך לתאר את היופי שבמראה אל הים לעת שקיעה, או גם במשך היום, כשבריזה נעימה נושבת ממערב.

 

גני אירועים ליד הים לא פעילים בכל ימות השנה. רוב גני האירועים ליד הים פעילים בין החודשים מאי ואוקטובר, מה שהופך את לוחות הזמנים שלהם לצפופים למדי. כך, אם אתם מחפשים להתחתן או לקיים כל סוג של אירוע אחר באחד מגני האירועים ליד הים, כדאי שאת הזמנת המקום תבצעו מראש.

 

מהם היתרונות של גני אירועים ליד הים, לעומת גני אירועים אחרים?

 

הנוף: למי שאוהב ים, מרחבים ואופקים כחולים גני אירועים ליד הים מציעים נוף ללא תחרות.

השקיעות: במיוחד בקיץ, השקיעות די מאוחרות, ואפשר לקיים חופה או טקסים אחרים עם מראה אל הים ממש לפני השקיעה ועדיין לעמוד בזמנים נוחים למוזמנים. כמובן שישנם מנהגים שונים בעניין זה, אבל רוב מי שמתכננים את החתונה שלהם באחד מגני האירועים ליד הים, רוצים לנצל את המראה ולהספיק לקיים את החופה לפני השקיעה, ולא לאחריה.

 

מרחבים: גני אירועים ליד הים מציעים ברוב המקרים מרחבים ומרווחים גדולים יותר מאשר גני אירועים רגילים. לחלק זהו יתרון גדול, בין אם בגלל מספר המוזמנים, ובין אם בגלל שהם רוצים ליצור פינות שבהן אפשר לנוח בשקט בעת האירוע.

 

בריזה: גני אירועים ליד הים מציעים שפע של אוויר ים ובריזה שיכולה להפיג את חום הקיץ. אין ספק שכאן ישנו יתרון גדול לגני אירועים ליד הים, בהשוואה לגני אירועים במקומות עירוניים ואחרים.

 

האם יש חסרונות לגני אירועים ליד הים?

 

ובכן, גני אירועים ליד הים לא פתוחים בכל ימות השנה. ישנם גני אירועים שממוקמים ליד הים וכן פתוחים בחודשי החורף, אבל אז האירועים מתקיימים כמובן בתוך אולם. למראה של ים סוער יש יופי משלו, אבל לא כולם אוהבים את ה- look הזה, ולא לכולם הוא מתאים.

 

חום יולי-אוגוסט? לחות יולי-אוגוסט? זהו אולי החסרון הגדול ביותר של גני אירועים ליד הים: הלחות. בעוד שחודש יולי עשוי להיות עדיין סביר, הלחות של אוגוסט עלולה להטריף אתכם ואת האורחים שלכם.

 

פתרון לכך מציעים גני אירועים ליד הים שיש בהם שילוב של גן אירועים ואולם: את החופה או החלק הרשמי של האירוע עורכים בחוץ, ואז נכנסים פנימה, אל המזגן. ללכת עם ולהרגיש בלי...