• קופון
  קרן היסוד 6, צפת

  עמאר יעקב - בורר מוסמך בדיני ממונות ודיני עבודה, טוען רבני בבתי דין הפרטיים ודיני ממונות, עריכת הסכמי נישואין וגירושין, עריכת הסכמי עבודה, מרצה בתחום צפת וחכמי הקבלה, ויועץ נישואין .

  לפרטים נוספים
 • כרמיאל

  אודות קלרי נצר: מרצה בתחומי "נשים באמנות וקשרי תרבויות"הצגת נושאים הבוחנים את מקומה ותפקידה של האישה בעולם האמנות בתקופות ומיקומי גיאוגראפיים שונים תחת השפעות סביבתיות וחברתיות . הצצה לזרמים שונים באמנות והסברים על יצירות שהפכו ל"איקוניים תרבותיים". הפצת העושר התרבותי, האמנות והפולקלור המקסיקני והלטינו-אמריקאי וחשיפה למיתולוגיות ומסורות של תרבויות קדמוניות. מומחית לציורים מופשטים בשמן על בד, יצירותיה מוצגות בתערוכות בארץ ובחו"ל ונמצאות באוספים פרטיים וציבוריים. סיימה לימודי תואר ראשון במדעי התקשורת מאוניברסיטת מונטריי, מקסיקו.

  לפרטים נוספים
 • ד.נ, מרום הגליל

  שמחות משפחתיות עם השירים שעיצבו את חייכם, הרצאות מוסיקליות, טיולים מזמרים, חוגי ידידים, ערבי שירה בציבור בשילוב סיפורי הזמר ועוד הרבה רעיונות לפעילויות שהמשותף לכולן הוא שכל הזמן שרים.

  לפרטים נוספים
 • מודיעין מכבים רעות

  הרצאות: משחק הצבעים על פי אורלי שפיר - תדמית הצבעים כמקיפים את מהות חיינו מה עושה השקיעה בצבעיה לכל אדם? הצבע כשפה אוניברסאלית צבעים ותדרים ומה שביניהם השפעת הצבעים על הרגש, על הנפש והמהות הפיזית צבעי חדרי השינה והשפעתם על האדם המנדלה כסמל אוניברסאלי

  לפרטים נוספים
 • זכרון יעקב

  " כרמים" זכרון-יעקב, הוקם ע"י דוד בר-יוסף,בשנת 2008 במטרה כפולה: לתעד את תולדות המושבה ולחשוף את מכמניה למטיילים המבקשים להתרשם ממנה וללמוד על אודות שנותיה. דוד, יליד קניה, עיתונאי סופר ומרצה. מומחה בטיולים מאורגנים. ובנוסף, מאורגנים , כתיבה שיווקית, עריכה לשונית

  לפרטים נוספים
 • כפר יונה

  תואר MSc בניהול תעשייתי בטכניון. מרצה מזה 25 שנה בתחומי השיווק השונים. בעבר, מנהל שיווק אזורי בבנק הפועלים. כיום, מרצה במכללות אקדמיות. מנחה קורסים וסדנאות בהתאחדות בעלי בעלי המלאכה והתעשייה ת"א, לשכת המסחר ת"א וחיפה, מט"י ירושלים, הטכניון ועוד.

  לפרטים נוספים
 • ישעיהו הנביא 18, מודיעין מכבים רעות

  בתיה חרמון, מספרת, שרה ומשחקת במופעים עם ליווי מוסיקלי - שרה, משחקת ומספרת . בפסטיבלים, באירועים ציבוריים ופרטיים,לקהלים ומגזרים מגוונים בכל הארץ. השתתפה בפסטיבל מספרים של-אלפי 5 שנים ברציפות.ובכנס לדינו בים המלח ה-9 וה-10. הופיעה בבית הלוחם, במועדוני ויצו, הסתדרותהמורים וארגוני עובדים בכל הארץ.

  לפרטים נוספים
 • אזור

  נעים מאוד,שמי ד"ר מזל שאול אם לשלושה ילדים ובעלת ניסיון רב שנים בניהול בכיר.מזה 9 שנים, אני מאמנת בכירה לפיתוח אישי, כלכלת המשפחה ופיתוח מנהלים, ובמסגרת שירותי אני מציעה לך 3 מסלולי אימון לקידום כל תחום בחייך, אני מאמינה ביכולת של אנשים לקבל החלטות מקדמות בחיים אך גם שמחה לשתף בכלים אימוניים שמאפשרות להם להגיע לתוצאות אליהן הם שואפים.

  לפרטים נוספים
 • קופון
  סמטת בית הבד 6, הוד השרון

  מרים דקל - מאבחנת ומאמנת בצבעים, M.A. בחינוך. מבט פנימי אל צבעי הנפש- אבחון הכוונה והעצמה אישית. הצבע מהווה כלי אבחוני המשרטט מפת יכולות, דפוסים העושים אותנו למי שאנחנו. כמו כן ממקד את האתגרים העומדים בפנינו.כלי האבחון: ערכת בקבוקי אורה סומא: מתוך יותר ממאה בקבוקי צבע דו שכבתיים אנו בוחרים ארבעה שהכי מושכים אותנו.סקרנים? רוצים להתחבר ליעודכם? נמצאים בפרשת דרכים אישית/מקצועית?אנא צרו קשר כי הצבעים אליהם אנחנו נמשכים הם הראי לנשמתנו.מקימת מפגשים אישיים וקבוצתיים.

  לפרטים נוספים
 • מפה
 • תצלום אויר
 • משולב