• היבנר 29, פתח תקווה

  מתן שרות בכל אזור המרכז - פסיכולוגית חינוכית מומחית מ 1995, פסיכולוגית תעסוקתית בכירה, עברתי התמחות חינוכית בשרות הפסיכולוגי במועצה מקומית אזור ובעירית ת"א. התמחיתי באבחון של ליקויי למידה לילדים.

  לפרטים נוספים
 • נותן שירות בפתח תקווה

  מטפל בספורט מטעם מכללת ווינגייט באופן פרטני, בקופות החולים , בתי-ספר ומרכזי טיפול לילדים. \r\nבעל ניסיון בעבודה עם ילדים ובבני נוער בסיכון בעלי הפרעות התנהגות, תקשרות (ADHD,ASD) ובעלי בעיות רגשיות ומוטוריות.\r\nמורה לחינוך גופני, המתמחה באימון לאורח חיים בריא ובעל ניסיון והצלחה באימון ילדים ובני נוער עם בעיות משקל ומחלות כרוניות כגון: אסתמה ומחלות נשימתיות , בעיות יציבה וסכרת.

  לפרטים נוספים
 • נותן שירות בפתח תקווה

  אורלי כהן הנחיה, הדרכת הורים, הדרכת ואימון ילדים לקויי למידה, טיפול בהפרעות קשב וריכוז, לימוד שפת לקויות הלמידה, הכרת הייחודיות של לקות הלמידה על גווניה.

  לפרטים נוספים
 • נותן שירות בפתח תקווה

  נירה אלטלף - יועצת חינוכית ומפקחת ארצית לשעבר באגף חטיבות הביניים. נירה מתמחה בהקניית קריאה לתלמידים מתקשים בכל הגילאים. פיתחה את שיטת הקריאה "ליטף" שנמצאה לשיטה הטובה ביותר בארץ ע"י משרד החינוך. שיטת ליטף ניתנת לילדים מתקשים בכיתות א. שיטת ליטף זכתה להערכה והוקרה חסרת תקדים.

  לפרטים נוספים
 • נותן שירות בפתח תקווה

  מריה ליבנזון - פיקוס, מאבחנת דידקטית מוסמכת, בעלת תעודה ואישור משרד החינוך. נסיון עבודה באגודת ניצ"ן בנוסף למספר מכונים לאבחון לקויות למידה. איבחון מספק מידע אמין ומדעי על נקודות תורפה של ילד ובעיקר מספק מאגר כלים למורה ולהורה שמאפשרים לשפר הישגים של ילד.

  לפרטים נוספים
 • נותן שירות בפתח תקווה

  מכון תושיה" הינו גוף פרטי שהוקם בשנת 2001 כשרות פסיכולוגי-חינוכי במטרה לאתר, לאבחן, לטפל ולשקם ילדים, מתבגרים ובוגרים עם לקויות למידה, קשיי הסתגלות ותפקוד. למכון מספר רב של סניפים הפרוסים ברחבי הארץ.

  לפרטים נוספים
 • נותן שירות בפתח תקווה

  "מכון פדר רוית" ממוקמים ב-2 סניפים ראשיים - בתל אביב ובאשקלון, אצלנו במכון מטפלים בלקויות למידה, טיפולים ריגשיים, אבחון דידקטי / פסיכודידקטי, הפרעות קשב וריכוז, אבחון טובה, אבחון MOXO מוקסו, CBT טיפול התנהגותי קוגנטיבי (חרדות, הצבת גבולות, בעיות רגשיות והתמודדות בחברה) , והדרכת הורים.

  לפרטים נוספים
 • נותן שירות בפתח תקווה

  קינסיולוגית מוסמכת, בוגרת בית הספר "מדיסין" ומטפלת יחידה בישראל בשיטת "טרמפולאטיס"- שילוב פילאטיס ואימון על טרמפולינה. העיסוק העיקרי והמרכזי של יפה הוא קינסיולוגיה, שיטה המתאימה לטיפול בילדים, נוער ומבוגרים עם קשיי קשב וריכוז, לקויות למידה, חרדות, ובעיות רגשיות שונות, ביטחון עצמי ירוד...

  לפרטים נוספים
 • נותן שירות בפתח תקווה

  מרכז אורה גולן הוא קליניקה לטיפול בחסמים רגשיים בשיטה שפיתחה ד"ר אורה גולן במשך כ- 25 שנים ולפני ב- 17 שנים רשמה אותה כפטנט. \r\nבגוף שלנו קיימת מערכת רגשית מרגע הלידה. המערכת הזו נועדה להגן עלינו, בין אם אנחנו מודעים לכך או לא.\r\nהמערכת הרגשית בוחנת, זוכרת, ומתעדת את כל האירועים שעברנו מהשלב העוברי ועד היום.\r\nלעיתים, אנחנו מתקשים להבין או להסביר התנהגות מסוימת; אנחנו לא יכולים לעצור את זה למרות שאנחנו מודעים לכך שזה מזיק לנו. \r\nילדים ומבוגרים רבים סובלים מהפרעת קשב וריכוז שמנהלת את חייהם, מפריעה להם וגורמת לאי נוחות גם לסביבתם. \r\nמהי למעשה הפרעות קשב וריכוז?\r\nנתחיל מזה שכל אחד מאיתנו יכול להיתקל בתופעה של הפרעת קשב מבלי להיות מאובחן בזה. \r\nמתי זה מתחיל להיות לא נורמלי? כאשר התופעה הזו הופכת להיות חלק אינטגרלי מחיינו. כשאי אפשר להתרכז, כשאי אפשר ללמוד, כשמנסים לקרוא משהו שוב ושוב ובעצם לא מבינים כלום ממה שקראנו, כשמנסים להקשיב וברקע יש לנו כל מיני "הפרעות". \r\nהטיפול בהפרעות קשב וריכוז מורכב משלושה חלקים: \r\n•החלק הראשון מתייחס לחסמים הרגשיים והוא מורכב משישה שלבים ושישה מפגשים. \r\n•החלק השני מתייחס לאלרגיות שמשפיעות על המוח;בודקים ויטמינים, מינרלים, חלבונים וסוכרים ומנטרלים את זה.\r\n• והחלק השלישי הוא באמת איתור הקצרים הפיזיולוגים בתהליכי חשיבה וריכוז. \r\n\r\nהטיפול מתנהל על ידי כושר התנגדות השריר. לחיצות בנקודות מסוימות שהן שונות מנקודות אחרות. הטיפול טוב גם לילדים וגם לבוגרים. אין צורך לבוא עם אבחנה של קשב וריכוז, מכיוון שבמהלך הטיפול נבדקים הרבה מאוד פרמטרים ומטפלים אך ורק במה שמוצאים. גם אנשים שאין להם הפרעות קשב וריכוז ורק רוצים לאבחן את הדברים האלה, יכולים לבוא ולאבחן את זה ופתאום הם יגלו שכל מיני מיומנויות משתפרות. \r\nדבר נוסף שמאוד חשוב לגבי הפרעות קשב וריכוז: ילדים ואנשים שסובלים מהפרעות קשב וריכוז הם בדרך כלל מאוד מוכשרים בתחומים מסוימים ומאוד חשוב, במיוחד את הילדים, לחשוף לתחומים שונים כמו ספורט, מדעים, מחשבים, רובוטיקה, אומנות. אם הילד מוצא את עצמו בנישה מסוימת הוא יהיה המבריק בתחום בפער עצום. \r\n\r\n\r\n \r\n\r\n

  לפרטים נוספים
 • מפה
 • תצלום אויר
 • משולב