• רא"ל לסקוב חיים 2, מעלות תרשיחא

  זהבי גלאס מתמחה במסגור תמונות, מסגרות לצלמים , מסגור גובלנים ועוד. כל עבודות חתוך זכוכית, מראות, התזת חול, מקלחונים, מעקות. עיבוד זכוכית ליטוש יהלום ,פזה ,חריצים,זכוכית בדודית.

  לפרטים נוספים
 • כפר סבא

  "עדי עבודות זכוכית" אנחנו יודעים עד כמה חשוב לכם שחדר האמבטיה יהיה נגיש, תנו לנו למצוא עבורכם פתרונות זכוכית מיוחדים, המתאימים לבית וגם לצרכי המשפחה. לא משנה מה הגודל של האמבטיה או המקלחת, אצלנו תמיד תמצאו מוצרים איכותיים ברמה גבוהה. בנוסף, אנו מעניקים שירותי הרכבה והתקנה של כל סוגי המוצרים.

  לפרטים נוספים
 • מיכאל וציפורה פינס 7, ירושלים

  בזגגיה של חן תוכלו לקבל את כלל עבודות הזכוכית, מראות, חיפויים, ויטרינות, עיבוד זכוכית, דלתות, מקלחונים, מעקות, פלטות ועוד. מבצעים את העבודה ברמה גבוהה, איכותית ומותאמת לצורכי הלקוח. מחירים הוגנים ויחס אישי! לתיאום והזמנה חייגו כעת!

  לפרטים נוספים
 • ירושלים

  שאול עובד- מבצע את כל סוגי עבודות הזכוכית לבית ולעסקים. עובד עם מלונות יוקרה. אדריכלים ומעצבי פנים. מבצע חיפויי זכוכית, מקלחונים מעקות ומראות. כל מה שחלמתם על זכוכית שאול יגשים לכם במקצועיות באמינות ובאדיבות.

  לפרטים נוספים
 • חולית 17, מעלה אדומים

  גלסטק - גלאס טכנולוגי קומפני - חברה המתמחה בכל סוגי עבודות הזכוכית, חיסום, רבודה, בידודית, הדפסה קרמית, כהה ועיבודים, מראות, מקלחונים ועוד. נותנים שרות בכל חלקי הארץ. וותק, ניסיון ומקצועיות של שנים בתחום.

  לפרטים נוספים
 • חרובים 17, מעלה אדומים

  שיווק ומכירה ביצוע כל עבודות זכוכית מכופפת,מחוסמת פנורמה,זכוכית בכל הצבעים,לוחות זכוכית בטיחות שטוחים,שקופים ומחוסמים בעוביים שונים,מיוצר לפי תו התקן הישראלי לבנינים,מוסדות וקבלנים.תנור הכי גדול בארץ

  לפרטים נוספים
 • ירושלים

  עזמי בידודית מעניקה פתרונות ייחודיים בכל נושאי הזכוכית: הספקה והרכבה של פלטות זכוכית בכל גודל, זכוכית לבידוד סולרי, תרמי ואקוסטי, פתרונות דקורטיביים המשלבים התזת חול ושילובים אומנותיים שונים ועוד.

  לפרטים נוספים
 • ירושלים

  החברה מתמחה בעיבוד זכוכית גלם, זכוכית חתוכה, זכוכית מחוסמת, זכוכית ביטחון רבודה וזכוכית בידודית. בנוסף, שוויקי אס. ג י. איי מעבדת את כל סוגי הפלסטיק ומייצרת מקלחונים, מראות ומסגרות ומקימה קירות מסך.

  לפרטים נוספים